Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja - Duhesh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hapi syte Qe nuk e vren
A je tu pa kerrkah nuk je!!
Duhesh me u qu ...
Se n gjum nuk jee!

Ty ka me t'Fol
Po du me pa
Ty kan me t'mshel
Po du me dal
Ty kan me t'baaajt
A je tu pa?

Koha mka shkel
Skam ku shkoj mo !
Te kam duru
Duhet me fjal!
Nje kohe kam shujt
Kam diqka me than!

Thuj Thuj Thuj Thuj
Thuj Thuj thuj Thuj
Thuj Thuj Thuj thuj ...

Qele at goj e hajt qka ki me thon se neser osht neser e neser eshte vone
Qele at goj e hajt qka ki me thon se neser osht neser e neser eshte vone

Qele at goj e thuuj qka ki me thon se neser osht neser e neser eshte vone !

Ty tkan ra n goj
Skam qa me thon
Po du pak diell
Shum ftoft e kom
Po duu me foooL
Se njeri jom!

Qele at goj e thuuj qka ki me thon se neser osht neser e neser eshte vone !
Qele at goj e thuuj qka ki me thon se neser osht neser e neser eshte vone !
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)