Më mbaj mend (për 1 muaj)

Voltan Prodani - Te Mos Jete E Fundit Here

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pse te jete e fundit here,
Ishte si magji..
E kupton e dashur,
Ndodh njehere ne jete...

Une gjithmone me prane te ndjej,
Dhe kjo dashuri..
Eshte si ere e dimrit,
Ftohtesi me sjell...

Si ndryshoi kjo jeta i me
Zgjohem une pa ty,
Kur mendoj kam frike e dashur,
Them....

Te mos jete e fundit here,
Let us find a better way...
Te mos jete e fundit here..

Nuk e dime ku eshte parajsa
Egziston s,e dime,
Ta prekim ne misterin,
Qe fshihet ne cdo shpirt

Sa enigma ka kjo bote
Per mua dhe per ty
Jo, s,minteresojne
Zemer....

Nuk ka fund per ne te dy,
Let us find a better way
Te mos jete e fundit here
Te mos jete e fundit here....

Nuk ka fund kjo ndjenja ime
Enderr pambarim..
Kur mendoj per ty e dashur
Tmerr eshte kjo vetmi

Sa enigma ka kjo bote
Per mua dhe per ty..
Eja sonte ti harrojme e dashur..hey....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)