Më mbaj mend (për 1 muaj)

DMC aka Babloki - Intro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
DMC
Mos thoni qe doni ma shum a ska me ket album (joo)
Dhurat e kini mani mir e nine shum (vooaaa)
Kjo osht si dit qe vlen edhe mas kohes qe kalon (aha)
Dashni e rrespekt per adhurust e kush na don shjee

Kobra
Plot surprisa per gjdo vit
Jena kthy n'HIP-HOP-in n'shqip
Me pru hit nket shit
Na bojm sene qe nuk bohen per dit
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)