Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama (buqja) - Ti E Ke Syrin E Unt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x Lumturine ma prune po ma morre shpejt
sa deshira mi premtove i harrove krejt

2xREF: Ti e ke syrin e unt me mu djal i prishe
punt rri me mu ment tjeter kund ti
dashnin e prune ne fund

2x Kur e din mes nesh gjithqka perfundoj
mos ma kushto kengen se nuk ta ndegjoj

4xREF: Ti e ke syrin e unt me mu djal i prishe
punt rri me mu ment tjeter kund ti
dashnin e prune ne fund
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)