Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama (buqja) - Miliona Hilet E Tua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x Dashurin qe e fala ti veq plag i qele t'mira
te dhurova ti me kom i shkele

2xREF: Miliona hilet e tua jan deshmi per ket
trathtime the qe te muajt vetmija
goja jote u perzij

2x: Qse sa ftyra tua asnja nuk pe njoh
dil prej zemres time se ma nuk te do

4xREF: Miliona hilet e tua jan deshmi per ket
trathtime the qe te muajt vetmija
goja jote u perzij
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)