Labinot Rexha - Studente

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nje studente ne Prishtine
ma ka zbukuru rinine
per nje kafe e njoftova
shume e dashurova (2x)

studente studente jeta ime je
me ty bota ka ndryshuar
nuk jam sikur dje (2x)

Per studentet i jap mendte
qe ti japish komlimente
zemren mua ajo ma fali
dhimbjen sec ma ndali(2x)

studente studente jeta ime je
me ty bota ka ndryshuar
nuk jam sikur dje (4x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)