Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Kthehu Moj Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ku je o zemra ime pse më nuk pom lajmrohesh sa her pot thiri n emer me shumë po më largohesh te vendi jon i vjetër me kënd tash ti po takohesh Ref2x kthehu moj zemer te dashnia vjeter si dashni e par moj shpirt nuk është asnje tjetër .Ref kthehu moj zemër te dashnia e vjetër si dashni e parë o shpirt nuk është asnje tjetër.Me ty jam lind për sdyt pa ty po vdes per s gjalli sa her du met haru më shumë pom shtohet malli a të kujtohet zemer kush t tha tdu i pari Ref2x kthehu oj zemer te dashnia e vjeter si dashni e parë moj shpirt nuk është asnjë tjetër.Ref kthehu moj zemër te dashnia e vjetër si dashni e parë nuk është asnjë tjetër. Ref kthehu moj zemër te dashnia e vjetër si dashni e par moj shpirt nuk është asnjë tjetër.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)