Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qender - My Lady

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ey my Lady.... 4x

REF:

Ey My Lady pom Pelqen shum
Dridhe sille si oh Llokum
Kce me neve Snate mos u Nal
Po i Dridh Dhobt koke Abnormal

BONUS:

Ey my Bejbe t'kapi per beli
Leginsat tforta du met bo per veti
Po dokesh Hot po Dokesh Sexy
Bonusi ktu nga FERIZAJ City

Je e Ombel Lokqa jeme
Pe gic Buzen pom pelqene
Ki shihe t'ombel si Bombon Karamele
Edhe nihere e Kalii per ty n'Refrene

QENDER:

Sexy po Dridhesh Hot ka po Sillesh
Hajde Hajde afrohu te une Nice nihesh
Je Romantike je Simpatike
hajde te une ti FERIZAJLIKE

Je shum Sexy e je shum Hot bejb
Temperatura ty t'hypi shepjt
Kur je me mu kta sdi a e ke Vrejt
Stili jem ti t'kalli Kejt

REF:

Ey My Lady pom Pelqen shum
Dridhe sille si oh Llokum
Kce me neve Snate mos u Nal
Po i Dridh Dhobt koke Abnormal 2x

ANACONDA:
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)