Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Më fal o shpirt qe ne dasmen tende erdha pa me thirr me fal o shpirt sun i mbajta lotet qe mi sheh ne ftyr edhe ket nat dhe me asnjeher ne jet ska met pengu edhe ket nat erdha veq martesen per me ta uruuu

ref:TE DUAA EDHE PSE ME TJETER JE MARTUUU DIJEE SA TE JET KJO JET SKA MET HARRU .. TE DUAA EDHE PSE ME TJETER JE MARTUU DIJE SE NE JET SKA MET HARRU ....SA TJET KJO JEEEEEEEEEETT SKA MET HARRU

NESE NJE DIT NA BASHKOHEN RRUGET TONA PERSERI NDOSHTA SME NJEH NDOSHTA ME AFROHESH E ME PUTH NE SYY UN DO TE PREEES EDHE PSE E DI SE TE HUMBA PERGJITHMON NDOSHTA DOT VDES SEPSE MIR E DI SE JETA GJAT SME çON

REF:te dua edhe pse me tjeter je martuuu dije sa te jet kjo jet ska met harru ...te dua edhe pse me tjeter je martuuu.... dije sa te jet kjo jet ska met harru ..... sa te jet kjo jeeeeeeet ska met harruuu... (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)