Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Ca$h

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Intro:)
Hmmm... Ok Shpirt... t'puth fort!
M'lodhi...
Çe do... ka para...
Ku s'me ka çuar... n'Dubai isha. Ja...
I martuar po s'ka gje...

la la la la la
la la la la la . . .

Më duhet një makinë
në bllok ta kem shtëpinë
firmatot kam fiksim... unë!

e asgjë nuk kam problem
e jotja do të jem
mjafton të kesh ti ca$h ca$h

unë në mendje kam para

zemër I love you
do të të dua ty për jetë
sa të kesh numër me njëzet
I need you - zemra ti e di të ndjej
asnjë tjetër s'mund të gjej si ti

ti ti ti
ti ti ti
ti ti ti (oo zemër )

mësoje o viktim kjo ndjenjë e ka një çmim
ta ndjesh o shpirti im ti
për ty unë jam princeshë
me mua që të jesh
duhet të japësh ca$h

ca$h ca$h
ca$h ca$h
ca$h ca$h

Zemër I love you
do të të dua ty për jetë
sa të kesh numër abone
I need you - zemra ti e di të ndjej
asnjë tjetër s'mund të gjej si ti

Mc. Kresha:
Thojn që parja e sill boten
sikur topin me ni gisht
ajo si duket don veq pare
edhe ato paraprakisht
me t'vertet osht bish
plot vetbesim
krejt e trent dej 100% aktrim
0% i ka talent
vishet shtrenjt e percjell
qka osht n'treg bluzen e kalter
oren e Cartier e ka mos mi ra msysh
menjeher e ka parasysh sa ke pare
se tana ske mu marr mo parasysh

(2x) eej jon bo vip-at e sodit
sikur ekipat e futbollit
qdo 1 vjet tu e nderru sponzorin

la la la la la
kthemi paret e mija
Aurela:okej
Mc.Kresha e Aurela : la la la la la
Aurela : një tjeter do ta gjej

Aurela : (2x)
zemër I love you
do të të dua ty për jetë
sa të kesh numër abone
I need you - zemra ti e di të ndjej
asnjë tjetër s'mund të gjej si ti (oouuooh) .
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)