Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Afrim Muciqi - Pse Jetojm Të Ndarë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Edhe sonte n'ënderr t'pashë
Ftyra jote m'ra ndërrmend.
Kur u zgjovai habitur
Afër s'pashë askënd.

n'Pragë të derës të kam pritë
Njëmijë herë unë kam trokit.
Njëri tjetër tash po shooooh
T'i nuk iiisheeeeJoooo.!

(reff 2x.)

Unë e tipse po vujm kaq shum?
Lumturinse gjetëm askund.
C'do mëngjesvetem po e zbardh
Pse jetojm të ndarë?
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)