Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Meda - Kot Kot

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x:
Fjalefjale thuhen plote
c'do fjale eshte e kote
ndarjen kush se provon vete
per dashnine nuk ka cka flet!!!

Ref 2x:
Kotkot flet me mu
e kam dashte edhe e du
kurre me qef nuk kisha nda
kurre pishman nuk kam me i ra!!!

2x:
Kotkot krejte shoqnia
ta ka marre mendjen dashnia
hajthajt se eshte lehte
me fol kush se provon vete!!!

Ref 4x:
Kotkot flet me mu
e kam dashte edhe e du
kurre me qef nuk kisha nda
kurre pishman nuk kam me i ra!!!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)