Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real Flori - Thuaj Te Ndjej

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pjesa e pare:

Dikur nje nat n'ersir ike pa lamutimir
Jo se di me lendove n'shpirt
Shkruaj me mall per ty Vuaj jetoj pa ty
Cdo nat me beso per ty rrjedhin kta lot
Ti je ylli per mua dikur me the te dua
Ti je ti ke faj qe n'syt e mi ka vaj
Zemra zemren kerkon sa shume me mungon
Kthehu te lutem un zemra po m'vun

Refreni :

Thuaj te ndjej un
Thuaj te dua shume
Je engjull Je drit
Je yll qe gjith shendrit

Pjesa e Dyte :

Po rri n'vetmi e nje sy me loton
Zemra nje zemer kur tani e kerkon
Shume po mungon kur sje me me mu
Jeten pa ty zemer sdu me jetu
I vetem pa ty cdo nat po te pres
Yjet numroj e i thellum ne stres
Per ty po vdes e vertet ta them
Beso pa ty e as gjumi sum mer
Zemra um ther kom met i plagosur
Sikur n'humner kom i fundosur
Jo i brengosur s'dua t'jetoj
Me t'pas ty ngat zemer du tet ledhatoj
Vazhdoj jetoj e ne sy do lot
Ty t'dashuroj qe e ki deshmi NJE ZOT
T'lutna mu kthy qe t'jemi TOGETHER
I love you my girl you now FOREVER
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)