Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Nija - Atmosfera

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
.....................
Ora 12 e nata shum e nxet
Un n'mikrofon e ju dost kejt perpjet
Boom atmosfera e nxet osht vera
Full u mush mrena na .....................
Shoqni e raki me femna tu pi
Kallbllak e piskam shum zhurm osht tu u ni
Tolluvi e madhe ska gjum as n'kojshi
Se ju qika qarrtnu sonte sat kini munsi
E ninu shlir me ne sa ma mir nuk e kini
Ju ka ra mir e e e theni
Nat pa limit sat dush une knoj
Veq qele gojen deshirat ti plotcoj
Ne gjdo aspekt qe don se e meriton
Ti je chokollad e un kom shije limon
Seriozisht je e mir tanat jeni tmira
Jeni si dukat
.....................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)