Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dryton Deqanasi - Kush Jena

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
......................
A pe she se kush ja nisi
Kejt dhipat pi shashstrisi
Aty ku shkoj i qenisi e di qe ma ha terlifar missi
Loqki sille mshtille dridhe hajde te baba edhe zgjihe
......................
Hungjo pro ket besh kur ta rroki
Le at papakin fack kti shokit
U baby shum e mir je hiqu atina se aj osht gay
Ej dhipa qoni n'kom qonu n'kom hala sosht von
Baben DRYTON e ki n'club ..........
......................

Ref; 2
......................
Qe kush jena tash jena knej
Sikur gjith un n'club jom nej
Bahsk me dosta i sakatojm
A ka sen qe kurr se bojm
......................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)