Blerina Osaj - Kjo Largesi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
vetem ty te kam dashur
pa heshtur pa fal
sa shpejt zbehur stinet
mesazhin te mbyll sot
frymen ta ndiej afer
edhe pse je larg
pendimi me lidh shpirtin
edhe ta provoj ishte koha jon ...

ref.
Tash vuaj ne vetmi
per t'koha dashuri
oooo sa me vret kjo largesi (2her)

ika ne fund te botes
i mbylla un syt e mi
sa prekem brenda nje puthje leht
nuk shoh me ne jet
zdua tjetet te pelqej beby
kjo zemer te kerkon ty
lodhesh duke fshehur
nuk mundem te harrosh
ne ate koh jetoj

ref.
Tash vuaj ne vetmi
per t'koha dashuri
oooo sa me vret kjo largesii (2 her) .......
nuk mundem te harroj
Tash vuaj ne vetmi
per t'koha dashuri
oooo sa me vret kjo largesi (2 her)....

ndersa sa vuaj (cohu zemer)
per ata 2 sy
ooo sa vuaj per ate dashur
ooo sa shum me vret kjo largesi....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)