Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sergio HD - Nuk Je Me

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
strofa 1
NUk jemi , sic donim te ishim
me thoje nuk mundem , jo jo
hej ti , mundohem un te harroj
dhimbjen por prap , prap , vazhdoj..

Ref :
Naaaaa naa naaaaaa ....

strofa 2
Nuk je me , engjelli im i pare
zemra qe kisha mall , jo nuk te fal
hej ti , kujtimet ne i lam pas
endrrat pa fund , puthjet pa mas..

Ref:
Naaaaaa naaa naaaaa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)