Xoni - Qaj Dhe Lutem Per Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
Prap edhe nje dit i mbyllur ne vetmi
Flas me ty por nuk te shoh me sy
ne enderr gjithmon tshoh dhe them mos u dorzo
ende te dashuroj do jemi bashk pergjithmonn

5x
Pran varrit tend qaj dhe lutem te takoj ne boten tjeter

2x
Kthehu dhe me merr me vete nperjetsi
me ty dua te jem nparajs o engjulli imm
syt me jan verbu qdo kund te kam kerku
veshtir jeta pa ty shpirti me eshte thyy

5x
Pran varrit tend qaj dhe lutem te takoj ne boten tjeter
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)