I2rejt - Qeshtu Une Jom

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
QE QEshtu Un jom
SPo Du ME ndryshu
PErher Jom Jom kon i Drejt
E QEshtu Hala KA me Vazhdu
e Pse
Qeshtu Une jom
S PO Du KEq ME Bo KRejt
Kom QEf Mej PA Mir
Aha Osht e Vetmja Deshir
pse Ajo koha e Moqme
Tash Neve Po na thirr

Refren * 2

Un QEshtu Jom e QEshtu ku mu kan
RRugen Teme Perher e percjelli qysh osht ka mshkon
sdu krah prej kurkuna se M.t.b inat-g vet i shkatrron
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)