Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Kodrolli - Sa Shum Te Kam Dasht

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
sa shum te kam dasht sa shum te kam besu
se kam prit prej teje kurr se ke mem tradhtu

dashurin qe e kam pas n'zemren time e kam rujt
dej ne ti u largove dhe me le te vuj,
dashurin qe e kam pas n'zemren time e kam rujt
dej ne ti u largove dhe me le te vuj.

Ref 2:sa shum te kam dasht sa shum te kam besu
se kam prit prej teje kurr se ke mem tradhtu.

kam besuar n'dashuri kam besuar ty kurr prej teje se kam prit se zemren ka me thy,
kam besuar n'dashuri kam besuar ty kurr prej teje se kam prit se zemren ka me thy.

Ref :sa shum te kam dasht sa shum te kam besu
se kam prit prej teje kurr se ke mem tradhtu.
Ref 2:sa shum te kam dasht sa shum te kam besu
se kam prit prej teje kurr se ke mem tradhtu.

Ref 2:sa shum te kam dasht sa shum te kam besu
se kam prit prej teje kurr se ke mem tradhtu.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)