Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noise Seed - Nje Here

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kur shpresa te humb e syt ste shikojne me ne qiell
Kur mendon se eshte vone te pres te linde edhe nje diell
Kur mendon se gjithqka mbaroj ne kete nate pa fund
Dua te ta rikujtoj se fundi seshte kerkund

Po ndihna i vetmum me t'gjithe njerezit perreth
Po mundohna me gjet vehten po po sillem rreth
Jo qe sdu e sdi a nuk kam vullnet
Po thjesht jam i humbur ne kete planet

Po du me vdek nje her n'ket jete po jo gjithmone
Po du mi pa njerezit qka bojn kur une sjom
Po du me vdek nje her n'ket jete po jo gjithmone
Po du mi pa njerezit qka bojn kur une sjom

E di qe kan me thon ska pas me to
E di qe kan me thon su kon si do
E di qe kan me thon o kon djale i mire
Po e di qe as qat'her une nuk kom mu ndi mire

Po du me vdek nje her n'ket jete po jo gjithmone
Po du mi pa njerezit qka bojn kur une sjom
Po du me vdek nje her n'ket jete po jo gjithmone
Po du mi pa njerezit qka bojn kur une sjom
kur une sjom....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)