Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili & Enis Potoku - Badiahava

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ENIS:
Me ne fund mbaroi kjo dashuri u kry
me nuk do te harxhoj as koh as fjal per ty
Se fjalet veq lodhin a fole ti a heshte
gjerat doT ndodhin deshte ti a s'deshte

GILI:
Asgje sja paska vlejt asgje per ty
une kam ndryshuar krejt veq ty, ty met pelqy
Kalova detra bjeshket une i ndava dola nga vetja kreit ish BADIHAVA.

REF : ENIS-GILI
Un nuk kam mujt ma shum,un nuk kam dit ma shum
e kam dasht krenarin e vrava me lot netet i lava Badihava Badihava
Asgje me shum un nuk kam dasht se ne te jemi bashk
Asgje un nuk kam dasht veq ne te jemi bashk
Asnje me shum un nuk kam dasht veq ty me me dasht
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)