Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jashar Hoxha - Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ooo Kur e pash oj nan at vajzen te shkolla
ooooooooo at vajzen te shkolla oooooooo
O ja e mora oj nan ja kesh u tranova
ooooo ja kesh u tranova ooooooooooo

ooo Kur e pash oj nan at vajzan n'qytet e
oooooooo at vajzen nqytete ooooooooo
O ja e mora oj nan ja kesh me lan ment e
ooooo ja kesh me lan ment e ooooooooooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)