Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unikkatil - Tata Mata (demo)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref; 2 UniKKatil
...
Kur je tata mata pidh none shum
Ka me pas shum njerz qe dojn me ba zullum
Per kto sene osht 1 sen i msheft kerkush nuk e din
Sherri i udhes tane bana kandestin
...

Cyanide
...
Yoo sum han kari per kerkon jom njoni nji milion
Kush i del para Jetmirit Jetmiri e rrxon
Na jena tata mata ata edhe ti e pate
Se kejt pidhat e babes dojn mi pergja ksaj armate
Sherri udhes tonde u kallxove qfar njeri ti koke
t'kan dhunu mrenda ne burg tu e mar sapunin prej toke
Boll u shite trim e sike te lo ne gjendje kritike
Se mu shty dikush me ne osht humbje automatike
E automatikisht ti je peder sigurisht
Se kshyr si pidhi qe lyp mu qi e s'guxon me bo me gisht
Se duhet bolet mi majt mos me dhon naj sen as tinxes
Se mun e del naj sen paprit si cica shhh (Adelines)
Muta edhe pisa ju rrotulloj si pleskavica
Nuk i ndana kurr repit si KOSOVES MITROVICA
E plaga qe e qeli dije kurr nuk sherohet
Luj koqe me mu po kshyre kryt qysh t'qerohet se
...

Ref; 2 UniKKatil
...
Kur je tata mata pidh none shum
Ka me pas shum njerz qe dojn me ba zullum
Per kto sene osht 1 sen i msheft kerkush nuk e din
Sherri i udhes tane bana kandestin
...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)