Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Vatoci - Pergjithmone

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Cdo gje nisi pa kuptim,
se mendoja se 1 dit
do te ndjeja ty me shume se as1her...
kur ti flet me jep besim
dhe kur qesh une qesh me ty,
je motivi me i bukur qe te jem,
si fenomen ne jeten time
me do per kte qe jam ver8...

REF
Po te kthehej koha pas
prape do prisja..
te jap veten ne cdo cast
kur e di c'do ndodhe,
zemren une te ti e kam,
s'me mposht dot frika,
e di gjysma jote jam..
unE te premtoj pergjithmone....

Ndoshta ti s'je nga kjo bote
se gjendjen time ma ndryshon
se kuptoj se une te ndjej
prane ne cdo kohe
e di do beja cdo perpjekje
qe as1here mos te lendoj

refreni 2 X
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)