Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelina Hadergjonaj - Kjo Jete S'mjaftoi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kam ngecun ne nje udhkryq
dhe qaj sa her per tyy
Koha s'kthehet me
te te rikthej
ngushelloj vetveten lotet nuk me treten
DUA TE VI TEK TI NE BOTEN TJETER
nje jet me dhimje vetem ket zgjidhje
laarg kte fat sot jam

Nje shpirt qe rrin ndar
gjysma ime esht tek ti
larg me ty kerkon perjet
nga atje lart me sheh
un po vazhdoj jeten qe le
Nuk ndjej me,nuk gjej ze

Mbeeta ne kete bot pa tyy
e vrare njesoj si ti
dhe si hije jam qe frymen merr
qielli leshon turbull
qeshja me ka humbur

DUA TE DUKEM VEQ 1HER E LUMTUR !

Ne zemren time dhe rrahjen ti je
paaak shuumm paak...
Soott jam nje shpirtt nje shpirt
qe rrin ndare gjysma ime eshte e tij

Lart me ty kerkoj perjet
nga atje lart me sheh
un po vazhdoj jeten qe le
Nuk ndjej me,nuk gjej ze

Pa fjal asgje me nuk kam
Ti nuk je me prane
jo sikur at'heer
Lerme te jetoj ate qe le pas
Lerme te gaboj njesoj si

Sot jaammm nje shpiirt qe rri ndare
Gjysma ime esht tek ti
Lart me ty kerkoj te jem perjet
Nga atje lart me sheh

un po vazhdoj jeten qe le
Nuk ndjej me nuk gjej ze

Music:Albërie Hadërgjonaj
Lyric:Big Basta
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)