Mentor Kurtishi - Sa Pa Fat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa pa fat kisha qenë
Gotat një mbas një m`shoqnojn
Sa pa fat kisha qenë
Gotat një mbas një m`shoqnojn
Mbyll në zemër do ta mbaj
As kerkujt mos ti tregoj
Mbyll në zemër do ta mbaj
As kerkujt mos ti tregoj

Ref:
O s`kam forcë sun duroj
Gjithëkujt tash do ti tregoj
Mbyll ne zemë s`do ta mbaj
Jo s`kam forcë sun duroj
Gjithëkujt tash do ti tregoj
Mbyll ne zemë s`do ta mbaj

Ti jetën ma shkatrrove
S`të vjen keq aspak për mu
Ti jetën ma shkatrrove
S`të vjen keq aspak për mu
Një shpirt kam sikur ti
S`paske pas aspak mëshir
Një shpirt kam sikur ti
S`paske pas aspak mëshir

Ref:
O s`kam forcë sun duroj
Gjithëkujt tash do ti tregoj
Dhimbët vetës t`ja letsoj
O s`kam forcë sun duroj
Gjithëkujt tash do ti tregoj
Dhimbët vetës t`ja letsoj

Ref:
Jo s`kam forcë sun duroj
Gjithëkujt tash do ti tregoj
Dhimbët vetës t`ja letsoj
O s`kam forcë sun duroj
Gjithëkujt tash do ti tregoj
Dhimbët vetës t`ja letsoj
O s`kam forcë sun duroj
Gjithëkujt tash do ti tregoj
Dhimbët vetës t`ja letsoj
O s`kam forcë sun duroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)