Më mbaj mend (për 1 muaj)

2po2 - Hello

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
4x4 me 200 kuaj fuqi qy qy qysh don me ja bo nese je ka don mem nal 357 magnum 9 mm qy qy qysh don me ja bo qy qy qysh don me ja bo get o milioner nuk e di as vet sa i kom qy qy qysh don me ja bo nese je ka don mem nal Old School New School kallabllak hite nbagazh qy qy qysh don me ja bo qy qy qysh don me ja bo hej Blunt nshoma Beat-in ti hi not ti boj reperat edhe nihere me pi lot kur une knena jom tlutna ti mos lof nket qimnone osht veq 1 hip hop filozof nder miliona shqiptar veq 1reper mangup leje krejt se afer meje je ka dokesh shum gllup i ke bo 2 a 3 sene tash nket qimnone hine kur un kom bo hiphop mami jot o kan virgjine 1995 viti kur une jom hi 2011 sa her du HIT apet bi ska reper ma Besnik edhe straight edhe feet mushi gotat me shampanj per me ngreh pak ket SHIT

Ref:
Hello hello Eyo eyo Mirsevini ne qytetin e Prishtines Hello Hello Eyo eyo ku reperat shiten super hero Kallxom ka je kon ti Kallxom ka je kon ti kur ja kena ndrru na kahjen e hiphopit une nuk tkom pa ty une nuk tkom pa ty une nuk tnjoh ty nuk tnjoh ty

Real 1:
.....
Capital
...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)