Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dre-To1 - Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dre-To1:
PO Du Me shku skam rrug tjeter
fjal qe i pata ti lash ne leter
bohet mir per mu e per ty
edhe nese sjam un me ty
Per krejt gabimet tua me trup ki mi la
qe dikan e ki la ne zemer e ki vra
a nashta neser qka ndryshon
fati ik edhe nese sdon
pse o kshtu jeta
femen qe e Du pa ato mbeta
un pa ty e ti pa mu e prishen
dashnini sa mir patem kalu

Ref. x2:
Ti tjetrin e dashuron
si une askush ste don
sen din zemra qysh pom bon
ky djali ty te don
pa ty smuj me jetu
qe tkallzoj une qysh po Tdu
Edhe zemra ty tkallzon
ky djali qysh te don
jo pa ty kshtu nuk bon

TE DUA
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)