Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - O Shpirt O Drit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kur hena del mbi qiell ndriqon
dy zemra naj bashkon
kur hena del mbi qiell ndriqon
dy zemra naj bashkon

ref:2
o shpirt o drit sa fort te du
megjidhese se me ke harru

2her
zemra ime kjan, kjan
e vajton per ate qe e dashuroj

ref:2
o shpirt o drit sa fort te du
megjidhese se me ke harru

2her
iku me la ne gjum me la lamturin jo nuuuuuk me tha
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)