Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rattle - Lshoma Binen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Rattle | v1

Lojen qysh pe boni khu sa dopt s'jini ka ngoni
Me arrit kini qef doni knoni edhe krejt durt nalt qoni
S'ma qon mallin reper ti mos dil jasht
Mos m'shtini G-t se depertoj edhe neper asht
Une s'shtyna me ksi une jom qisi jo qasi
Qasti kur tom vjen me t'prek thot menja agon mos rri
S'jom asi qe ngrina s'ngina me rep sikur vetima vina
Kta tjert i kap dridhja sillna me qehre t'ron ka bina
Per mu ni sigurt qe nina se boj gerrdina
Ma fell mos t'hina se t'munoj me rima
Qasi qe t'dizinfekton rattly neper bina
Rattle jom n'jet thojn qe ndrroj edhe stina

Rattle | Reffren 2x

LSHOMA BINEN

Rattle | v2

Seni jem gjithka bon rri rahat njoni i qart n'mikrofon
Del apet sikur eksploziv eksplodon a kupton
Na i bojna e kta tjert le ti ngojn
Jom qaj qe hi e krejt dh**** ti distancojm
E boj qata qe hiq kta tjert jo sun e bojn
E kom bitin zo flow tekst veti krejt ta thojn
Se une rri n'atmosfer t'kom kallxu atmosfer kom er
Sot ma i fort se dje kupto niher qe qdo sen i jem ta therr
Ngoje e di qe ta ban veshi pak me m'fill
Jom qaj qe t'kfill kupto qe qdo sen o real
Krejt e din veti krejt ma i fort se dje qdoher
Sikur rrekin me lshu n'ler une jom qasi veq sherr
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)