Më mbaj mend (për 1 muaj)

2po2 - Authentic

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jeni ka mboni me u ni shum special
Ju pash tu ardh tu shku tu u kthy me qdo kusht me u ngjit n'pjedestal
Dita e mir shihet n'sabah
Fake smile fake style fake story fatkeqsisht fake repera
Zero perqind karizem bojn kong dalin nsken apet zero o ka rrin atmosfera
Shyqyr fansat nuk e din se ini t'lodht t'rjept n'qdo aspekt me 1 fjal kejt fejkera
Haver vjet shkun shpejt emrat tjer qarkullun prej fillimit deri nfund veq 1 besnik
I pamohushem i deshmum i qartë i vendosun i sinqert me 1 fjal AUTHENTIC

1 milion perqind i sinqert
Kthehem me 1 epizod t're hala ma t'sert
Zyrtarisht repi jem o testament
I deshmum pozitiv i vërtet
AUTHENTIC

don me kon shok me mu ska efekt
Kur je me tjeret fol keq per mu a kur em sheh n'rrug m'jep respekt
Me buzqeshje t'rrejshme
T'kom vlla per jet muthafucker je ka don me shti me vjell
Mos u bo papak veq nuk muni se me qef edhe dheun ner kom ma kishit vjedh
Po shihet sa ini burra neper media kejt qa kini i shitni per pak lek me i mbledh
Shqipe vjet shkun shpejt lan deshmi thug music rruga mburret se e ka veq 1 besnik
I pamohushem i deshmum i qartë i vendosun i sinqert me 1 fjal AUTHENTIC

Dy emra kyq histori kan me mbet
Besniku fat beni 2po2 n'hip hop shqip Jon legjend
Pionjer n'ket art
E boj moti qaq moti sa qe nuk e mbaj mend jetën pa rep
Kom punu lloj lloj punësh per me ble naj beat se atëher se kom pas as 1 cent n'xhep
reperat e asaj kohe kan perfundu me kravata big up per ata qe Jon hala me rep yep
Se kjo jet ec shpejt sa qel e mshel ata sy lum ata qe rrin ton jeten besnik
I pamohushem i deshmum i qartë i vendosun i sinqert me 1 fjal AUTHENTIC
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)