Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buçaj, Ganimete Asllani & Ganimete Jashanica - Herët Paska Çelun Gjethi I Thanës

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ganimete Jashanica...
Heret paska çelun gjethi i thanes o
U ndave prej meje bije e nanes o x2

Sebashku...
Oj bije oj bije bije e nanes o
Ani qysh e le moj nanen vetem o x2

Vjollca Buçaj...
Heret paska çelun gjethi dardhes o
U ndave prej meje bije e babes o x2

Sebashku...
Oj bije oj bije bije e babes o
Ani qysh e le moj baben vetem o x2

Ganimete Asllani...
Heret paska çelun gjethi i molles o
A shpejt u ndave ti prej motres o x2

Sebashku...
Oj bije oj bije bije e babes o
Ani qysh e le moj baben vetem o x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)