Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buçaj, Ganimete Asllani & Ganimete Jashanica - Qaj Lulije Lot Gur Gur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Vjollca Buçaj...
Qaj lulije lot gur gur
E le nanen per nji burr
Qaj lulije molla ne rrem
Te mashtroi vellau jem
Qaj lulije bre

Se bashku...
Lyp e lyp nana lulijen
Lulija nuk asht x2

Ganimete Jashanica...
Qaj lulije lot gur gur
E le baben per nji burr
Qaj lulije molla ne rrem
Te mashtroi vellau jem
Qaj lulije bre

Se bashku...
Lyp e lyp baba lulijen
Lulija nuk asht x2

Ganimete Asllani...
Qaj lulije lot gur gur
E le vellaun per nji burr
Qaj lulije molla ne rrem
Te mashtroi vellau jem
Qaj lulije bre

Se bashku...
Lyp e lyp vllau lulijen
Lulija nuk asht x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)