Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant - Dihet Seni Jem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
reff:2x Snnuff

K'qyr qka pim o mother fuck a
kur na jem knej
rreni shuplaka
si na ti jo sun e bon
inat-G qu mshele gojen
mos ta ni as ni zo..

Landy:

Dihet seni jem
ngase tshtin me hjek maicen
sesese per ty loqk
hej dridhe pr...cen

N'cub un kur hij
publiken e bej per veti
ty mas meje t;ngjallet zemra
thu u ku ku ku qka m'gjeti

Dallojm na prej tjerve
e zdina mu krenu
dashni kem per ata
qe kan dashni per mua

Seni jem nihet knej
ty tshit mu ni Nice
loqk hajde pi me mu
kamajer ni
Smirnof ais

I nxeht bahet veni
kur jena na na na
dihet sikur na
kur kurr sun e bajn ata

Beby mos u nal
vazhdo knaqu me mu
qka bojm bojm per sonte
neser duhet mi harru JEAHH...

reff:2x Snnuff

Tafi:

Drridhet veni
kur vina hina knej
po po pra sun na gjan
zani jem jo ska skej

Pe vrej qe gjdo senm asht krejt OK
zemra jem dridhe dridhe
mos i kqyr tjert lej

Jem prap me ni hit
per qdo dit ka ni shit
qdo her mat dhezt
per Club di mu gerdit

Club-i asht ka nxehet
ma i miri asht ka vrehet
kur asht ksajde
vendi mbrapsht po kthehet

Hej ruju ma anena
kqyre kqyre kush po vjen
jeni met krejt mbrapa
kallxo venin kush ta nxen

Nuk ta len veni ven
zani jem kur asht prezent
dihet qe tetanve
ksajt jau hupi ment.

reff:2x Snnuff

K'qyr qka pim o mother fuck a
kur na jem knej
rreni shuplaka
si na ti jo sun e bon
inat-G qu mshele gojen
mos ta ni as ni zo...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)