Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Jam Djal Pa Behane

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dite e Nate jam ka mendoj qysh met shti ne dore
Veq e imje do te jesh me qef a me zor
Krejt deshirat qe i ke ,
Krejt
qka kishe lyp une jam
ai qe ti ploteson sa hap e mbyll syt, Une jam ai qe ti ploteson sa hap e mbyll syt

Ref: 2x

I thuaj Nanes tane jam djal pa behane
Mat mir e ma te sinqert veshtir kishe gjete

Dite e nat jam ka mendoj qysh met puth nje here
Para meje tjeter kush nuk besoj qe te merr
Krejt deshirat qe i ke ,
Krejt
qka kishe lyp une jam
ai qe ti ploteson sa hap e mbyll syt, Une jam ai qe ti ploteson sa hap e mbyll syt

Ref :4x

I thuaj Nanes tane jam djal pa behane
Mat mir e ma te sinqert veshtir kishe gjete
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)