Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa & Gold AG - Thirrem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Gold Ag:

Zemer ngo knej se ty pot ndjej
Kur ti je ngat asnjo se vrej
Je qajo qe mu makona
Une vi knej ti nga Tirona
Qa po dojna po dihet
Saher shihum na rrihet
Ha ha hajde mos prit
Ape sheh qe po dojna dyt
Ka ka kallum si benzin
tlo pa gjum si kokain
Ta ha synin e majr
Qa ta kisha bo perhajr
Je ma e nxehte se vera
Kur tkom ty nuk shoh tjera
Dije qa kom une kur te kshyri
Tputhi fort ku tvjen mas miri

Rovena Stefa Ref:
Aty ku je thirrem se vij
Dua nmengjes te jemi te dy
Thirem thirem se afer mki
Dua qe ket nat ta kaloj me tyy


Ma e mira je ma i mir jom
pe di qa ki pe di qa kom
ae din boll mir jet u u dok,
ti me shoqe une me shok
Veni ven so ka na nxen
Jom tripi jot e je tripi jem
U po e mir era po t`vjen
Tana senet po ma then
E ora koka 01:01
A jet u pa qa jom ka shoh
Nat e qet me yje shum
Sonte po rrina pa gjum
Telefonat Switch off
As nje fjal mos e lof
Her ma shpejt her kadal dal
Hej pom thu zemer sje normal

Rovena 2x:
Aty ku je thirrem se vij
Dua nmengjes te jemi te dy,
Thirem thirem se afer mki
Dua qe ket nat ta kaloj me tyy

Text: Gold Ag
Beats: 'KicoBeatz'
Inqizimi: Randobrava records
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)