Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - A T'kujtohem Dashuri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A t'kujtohem dashuri
Pa dashje te thirra
Kerkoj falje shpirti im
Qe ndodhi i njejti gabim
x2
Pa qellim e shtypa nr e vjeter
Veq ta kam cingrru
Nuk kaloj minuta ti mu lajmrove
Zemren ta kom nguc

A je gjall o zemer
Jam dashnija e vjeter

x2
A t'kujtohem dashuri
Pa dashje te thirra
Kerkoj falje shpirti im
Qe ndodhi i njejti gabim

x2
Ende nuk harrohen oret e vona
Takimet me ty
N'telefon cdo nate met than mirmbrama
Mka met shprehi

A je gjall o zemer
Jam dashnija e vjeter

x4
A t'kujtohem dashuri
Pa dashje te thirra
Kerkoj falje shpirti im
Qe ndodhi i njejti gabim
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)