Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Perseri Fajtor Jam Un

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2X
Përsëriii fajtor jam uuunnë
Edhe pseeee të deshta shuuuum
Nuk e dii pse shpirtin po ma vret
Po të pres me mall gjdo dit
Por ti nuk po vjen.

Askush në kët bot zemër
Tjetër nuk më mbeet
Shum vështir e kamm tani
Të jetoj veq veet
Po të pres nuk ësht voon
Nëse malli pak të merr
Dua prap ta ndëgjoj
Zanin veq ni her.

Ref 2X
Eja pot të pres sonte
Malli po më djeg
eja se po vuaj shum
Pa ty se kam leht
Dikur ne ishim bashk
kKrejt ti pata fal
Mos harro zemrën time
Dashurin e par.

2X
Përsëriii fajtor jam uuunë
Edhe pseeee të deshta shuuuumë
Nuk e diiii pse shpirtin po ma vret
Po të pres me mall qdo dit
Por ti nuk po vjen.

Askush në kët bot zemër
Tjetër nuk më mbeet
Shum vështir e kamm tani
Të jetoj veq veet
Po të pres nuk ësht voon
Nëse malli pak të merr
Dua prap ta ndëgjoj
Zanin veq ni her.

Ref 2X
Eja pot të pres sonte
Malli po më djeg
eja se po vuaj shum
Pa ty se kam leht
Dikur ne ishim bashk
kKrejt ti pata fal
Mos harro zemrën time
Dashurin e par.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)