Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli - Hajde Qa Po Pret

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Uee-e a kqyre kush po vjeen,
Mdoket nuk jon gati
Me ni qak Genta po bjeen
edhe maje n'meen
qe edhe niheer
mdoket nuk jon gati me ni qe
Genta po bjeen.

Po sho tum pa mu
spo guxon me ardh ktu
shy guy mu pom dokesh flyy
Jo si un ski pa kurr edhe nuk ki faaj
se spo munesh asniher me ma bo ni
hii

Ref:
Hajde qa po pret
Hajde hajde qa po pret
Nese ti nuk vjen athere afrona une vet
Nuk o mir po perfekt per mu fshtir per ty leht
nuk e di a e ki edhe ti si une nxeht oo

Spo ta di as emnin (oo)
Du met bo ty temin
spo di qa me bo sdi a muj
me thon un jo sonte je me mu boy
Krejt qka du une bojm

Ref:
oooo hajde te une boy
oooo hajde hajde te une
let me taste it ( yeah )
now let me taste it ( yeah )
now let me taste it ( yeah )
now let me taste it ( yeah )

x2:
Hajde se te une ki
what you want, what you need
Hajde se te une ki
what you want, what you need
let me taste it ( yeah )
now let me taste it ( yeah )
now let me taste it ( yeah )
se une e di qa ti don

Jo jo nuk po muj mu nal
Jo jo ti pom len pa fjal
Jo jo nuk po muj mu nal
Une po du po spo muj prej vetes me dal

Du me kon njo next
Femra jote ex
Sonte o krejt nice
Jo per neve nuk ka stres
Sonte e kupton ti pse mu ma bojn the best
Nese duhet me ju thon pra le ta marrin vesh

Uee-e a kqyre kush po vjeen,
Mdoket nuk jon gati
Me ni qak Genta po bjeen
edhe maje n'meen
qe edhe niheer
mdoket nuk jon gati me ni qe
Genta po bjeen.

O o oo Hajde te une boy
oooo Hajde te une boy

let me taste it ( yeah )

Ref x3
Hajde se te une ki
what you want, what you need
Hajde se te une ki
what you want, what you need
let me taste it ( yeah )
now let me taste it ( yeah )
now let me taste it ( yeah )
se une e di qa ti don
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)