Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Amanet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Amanet Amanet Amanet

2x
Un te du cdo mbremje cdo mengjes,

un te du edhe nese vdes,

ani shko por gjeje nje si un,

qe dashnin me jet po ta pagun

2x
Amanet.. amanet ta lash unazen
Amanet ta lash diten edhe naten
Amanet ta lash zemren edhe jeten edhe eshtrat qe me mbeten ti lash amanet

2x
Nese thon se dikush paska vdek,

ti jeto dhe aspak mos u prek,

ti ske hak por hakun ta jap vet,

krejt cka kam ti la amanet

2x
Amanet.. amanet ta lash unazen
Amanet ta lash diten edhe naten
Amanet ta lash zemren edhe jeten edhe eshtrat qe me mbeten ti lash amanet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)