Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha - Ne Po Maturojm

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
Nje dhurat te jap kujtim
per ty o shoku im
ne nje bank gjithmon jemi ulur
me mbaj ne mendim
2
Nat e fundit,nat e fundit
z'bashku po vallzojm
shok e shoqe profesor
ne po maturojm
2x
Dy lot nga syt e mi
ne zemer shum merzi
do t'mungoj klasa
edhe shkolla edhe kjo shoqeri
2x
Nat e fundit,nat e fundit
z'bashku po vallzojm
shok e shoqe profesor
ne po maturojm
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)