Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bx-A - The Message

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qa pi thom do fjal shperthyse
sikur bertham me koh shtyse
.................................
.................................
se qashtu ka mi ardh vakti ati t`keqit
qe ja ka kthy zotit shpinen e u kap me dreqin
.................................
.................................
Ref::
Ti je Gabel e Rrenc i Flliqt
pot Boj Be qe t`Rrzoj me ni Gisht
Je Xheloz qe Repi jem Osht pa Vitamina
Repin e Juj jau Blej Ju Kom Lon Viktima
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)