Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rozana Radi - Kiss Me Rozy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qdo minut te dites ime
te kam patur shpirt
qdo dy fjal e treta ishte
zemer mos me ik

Te doja me doje
ne u deshem shum
te thoja me thoje
rrim dhe pak pa gjum

Ref (2x):
Rri dhe pak rri dhe pak
me ka marre malli shume
te me puthesh prap

Ti nuk pe din e spo don
me nje tjeter me kan
jam kryeveper shum here
edhe vet e ke than

Me bling bling O-Okey
une hitin ta thej
e-ej sillu n'qytet Rozi
po kalon knej

Kiss me rozy one more time
one one one more tim
kiss me rozy one more time
one one one more

Te doja me doje
ne u deshem shum
te thoja me thoje
rrim dhe pak pa gjum

Ref (2x):
Rri dhe pak rri dhe pak
me ka marre malli shume
te me puthesh prap

Ti nuk pe din e spo don
me nje tjeter me kan
jam kryeveper shum here
edhe vet e ke than

Me bling bling O-Okey
une hitin ta thej
e-ej sillu n'qytet Rozi
po kalon knej

Kiss me rozy one more time
one one one more tim
kiss me rozy one more time
one one one more
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)