Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganja - Sot Pranvera Bëhet Vjeshtë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sonte ne u ndam
nuk ka me koh te veshtira
lamtumir ditet e mira
gzim me nuk ka

Hera fundit qe u pam
nuk ka me takime t'fshehta
perqafime puthje t'nxehta
se ne ne u ndam

Sot pranvera behet vjesht
un humba ti fitove
nje matematik e thejsht
genjeshtar ti me mashtove
krejt mi more u largove
dhe prap me lendove
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)