Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Xhaferi - Ne Kete Saraj Jetojme

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oooooooo.Oooooooo.Ooooooooooooooooooo.Kur ty te shoh nga mendja loz se di se cfare me mban.Cfare qenke timos je magji ti je magji tamam.Ne kete dynja si ti nuk kame ty s'behet shakase je cudi si prush i zi ti djale me ben magji.Me ben magji me syte e tu dhe mendjen ti ma merpor kur une vij qe te te puthiken behesh ere.Me ben magji me syte e tu dhe mendjen ti ma merrpor kur une vij qe te te puthiken behesh ere.O djalo pse me ben magji.O djalo pse me ben magji.O djalo vetem une e di.O djalo dhe kur me shkon porsi me ethe trupin ma mbulon.(edhe nje here)Ne kete saraj ti djale jeton atje dhe une do vij.Nuk duroj dot se ti me cmend duke me ber magji.Ne kete dynja si ti nuk kame ty s'behet shaka.Se je cudisi prush i ziti djale me ben magji.Me ben magji me syte e tu dhe mendjen ti ma merrpor kur une vij qe te te puth iken behesh ere.(edhe nje here)O djalo pse me ben magjio djalo vetem une e di.O djale dhe kur me shikon porsi me ethe trupin ma mbulon.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)