Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Me Ke Hak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Gjdo qerpik e vetull
Ekam deshmitar
Per gjdo lotur qe derdha
Skam per me ta fal

Per gjdo lotur qe derdha
Skam per me ta fal

Goja Folte ndryshe
Zemra diqka tjeter
Sa her m' the te du
Ti je qe pas shpine qe m'ke tradhtu

REF:
Me ke hak per gjdo lot qe m'pikojn
Me ke hak per rinin qe me kalon
Me ke borgj gjdo nat e dit
Me ke borgj gjdo muj e vit (2X)

Ndoshta ven te zemres
Aty paske gur
E ta kisha ditur
Skisha dashtur kur

E ta kisha ditur
Skisha dashtur kur

Goja Folte ndryshe
Zemra diqka tjeter
Sa her m' the te du
Ti je qe pas shpine qe m'ke tradhtu

REF:
Me ke hak per gjdo lot qe m'pikojn
Me ke hak per rinin qe me kalon
Me ke borgj gjdo nat e dit
Me ke borgj gjdo muj e vit (2X)

Me ke hak per gjdo lot qe m'pikojn
Me ke hak per rinin qe me kalon
Me ke borgj gjdo nat e dit
Me ke borgj gjdo muj e vit (3X)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)