Më mbaj mend (për 1 muaj)

Revolt Klan - Wanna Be Number One

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I wanna feel that, I wanna feel wanna feel number one. Feel that, I wanna feel wanna be number one. See that , I wanna feel wanna be number one, see that, I wanna feel wanna be number one.

I, I feel, I'm coming back tonight, you brought me wrong, I'm more upsite, girl I wanna be with you until the end.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)