Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mad Lion - Smuj Met Harru

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
reff: Bardh Latifi.
Babeee
asniheeer
un smuj ty met harru

Mad Lion:
a osht e shkrume me kon pa njoni tjetrin
pa ty smuj loqk dije sjom i njejti
ti ma qele zemren ti ma mbylle zemren
edhe pse sjom afer teje ty tkom temen
nuk po du me kon i dyshimti as i drejti
diellin ma ke zbrit posht me dashni ndeti
nuk po muj mu qetsu as mu pajtu kur
kit kohen mat mir me ty e kom kalu
mos um harro tlutem me kujto se jeta
osht e shkurt drejt diellit shiko
veq dashni kom per ty edhe lot nsy
e vertet osht tkom dasht veq ty
njeri bon gabime so kerkush perfekt
jeta osht si film koh pas kohe jep efekt
buzqeshja jote e omel per mu
besoj se je tu ngu une smuj met harru

reff: Bardh Latifi.
Babeee
asniheeer
un smuj ty met harru

Mad Lion:
me shum presion pasion e profesion
pa ty qdo hap u kon iluzion hej
a tkujohet puthja par nuk prekshim ne tok
jemi kon te papar un knaqna per ty
kur e di qe je mir ti je si fluska
e bores qe fluturon e lir e ndriqon
venin aty ku je prezent me ty kom pas
qef mu kon qdo moment veq ty tkom prit
un per ty jom merzit ti je hana qe bon
drit edhe terrin e bon drit um ke jep
knaqsi um ke jep dashni po jetoj tash
pa ty i mshelun nvetmi e kom pa ni
onderr skom dasht me perfundu une ti
ne nje vend si nxhenet tu jetu kom qef
me pa veq edhe niher met kallxu
nonderr se te dua perher (perher)

reff: Bardh Latifi.
Babeee
asniheeer
un smuj ty met harru
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)