Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mad Lion - Tatoo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
pom pelqen tattoo-ja jote edhe zinxhiri n'bel
shum sexi po dokesh edhe flokt me kurdel
me tattoo ti um kall se e din qe um pelqejn
sa komentet ti i merr edhe paswordin ta thejn
i smuve mashkujt qe jon tipik romantik
asi qe hargjiten shpejt si ngjyra per kimik
edhe foto po bon per facebook e hi5
kur pot shohin ne rrug pi jepin kerrit shlajf
kur po ec neper shkall ose me bikini n'zall
ti din qysh mi kall energjike shum e gjall
e omel si bombon edhe vetllen kur e qon
ti veshesh shum shkurt sexy tatto-n e kallxon
kurgjo ty st'mungon edhe hip hop-in e ngon
une ta ndreqi disponimin edhe zanin ja lshon
veq me mu kcen veq me mu e then
se kur jom une prezent nuk t'zihet veni ven

tattoo sonte ama qat sen ti e din per cilin ven mu sum nxinet veni ven

kaloj dimri erdh vera
tash n'bikini del qika ska mo xhempera
tash ki qka kallxon edhe trupin e zbulon
ti mashkujt i rrzon kur tatto-n e kallxon
veq ni pimp sikur une munet met knaq n'maximum
piken e dobt une ta di qe ti dashurohesh shum
kulminacionin e arrin private party n'prishtine
as telefonin se nin edhe mesazhat i fshin
une e di shum mire se per mu moti ke ni
knaqsi pa kufi jom expert per dashni
une veq me femna si ti deshiren jau plotsoj
mos meno qe po ta sjelli une veq pot kallxoj
merre shoqen qka po pret pregatitu per lezet
per ni tresh n'xhakuzi ose n'krevet
veq te une kthehesh se s'knaq dikush tjeter
veq dashta met kallxu qe jom ai Luani i vjeter
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)